dzisiaj jest: 20 września 2021. imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
 
Ogłoszenia

ZAPROSZENIE

do udziału

w JUBILEUSZOWYM

XV PIKNIKU w NAJWIĘKSZYM SADZIE EUROPY

w dniach 2-3 lipca 2016r.

 

Organizatorzy XV PIKNIKU w BŁĘDOWSKICH SADACH zapraszają wszystkich zainteresowanych (firmy, osoby prywatne) do uczestnictwa w jubileuszowym

XV PIKNIKU w BŁĘDOWSKICH SADACH

w Największym Sadzie Europy.

 

Konsekwentne wsparcie finansowe przez sponsorów, w tym sektor prywatny Pikniku w Błędowskich Sadach przyczynia się corocznie do jego sukcesu i możliwości dalszej organizacji.

 

Piknik w BŁĘDOWSKICH SADACH  jest największym, dwudniowym świętem całej społeczności sadowniczej regionu.

 

Wzorem lat ubiegłych przygotowywany jest bogaty program artystyczny  i rozrywkowy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. W tym roku wystąpią m.inn. BOYS, LOKA, KAPELA STAŚKA WIELANKA, ŚPIEWAJĄCY SOBOWTÓR MARYLI RODOWICZ, ROBERTO ZUCCARO oraz, zespoły disco-polo, lokalne zespoły szkolne, Orkiestry OSP. Zorganizowana zostanie wystawa maszyn i urządzeń sadowniczych. Odbędą się również Mistrzostwa Sadowników w Piłce Nożnej.

 

W zamian za sponsoring oferujemy Państwu reklamę słowną i wizualną Firmy  w uzgodnionej z Państwem formie oraz stoisko promocyjno-wystawiennicze  z Państwa asortymentem (Loga i nazwy sponsorów będą umieszczone na wszystkich materiałach związanych z imprezą: plakaty, zaproszenia, banery sponsorów zostaną umieszczone w widocznych miejscach).

 

Za przekazane środki pieniężne otrzymacie Państwo stosowne pokwitowanie  i podziękowanie w miejscowej prasie. Możliwa jest wpłata  jako darowizna na piknik.

 

KONTO URZĘDU GMINY:

B.S. w Grójcu Oddział w Błędowie Nr 75 9128 0002 2004 4000 3878 0001 z dopiskiem PwBS

 

Kontakt: Urząd Gminy w Błędowie – Justyna Brzezińska, tel. 486680013, fax: 48-6680655, e-mail: promocja@bledow.pl

 

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na Pikniku w Błędowskich Sadach.

 

 

 

Z poważaniem

ORGANIZATORZY