dzisiaj jest: 8 lutego 2023. imieniny: Piotr, Jan, Hieronim
 

Wójt odpowiada na pytania

imie: Wiesław data: 2013-05-30 18:17:04
pytanie:
Kiedy można się spodziewać udostępnienia programu XII Pikniku w Błędowskich Sadach?

odpowiedź:
Znajduje się w zakładce "Aktualności"
imie: Iwona Król data: 2013-04-10 23:24:24
pytanie:
Dzień dobry
nie jestem z Państwa terenu, jednak interesuj mnie terminy imprez plenerowych na terenie Państwa Gminy jeśli można to proszę o informację na jakiej stronie mogę je znaleźć?
Pozdrawiam
Iwona Król
meil iwonakrol122wp.pl

odpowiedź:
Terminy imprez plenerowych organizowanych przez Urząd Gminy lub Gminę Błędów można znaleźć oficjalnym serwisie informacyjnym bledow.pl . O imprezach plenerowych organizowanych bez udziału Urzędu lub Gminy nie posiadamy informacji.
imie: петр data: 2012-03-04 15:56:13
pytanie:
pane vojt zavszaszne pszepraszam za jnzik bo jstem z ukraine i jsz dlugo ne bivem v polsze.kedes bivavem v annopole tam meszkavem v rodzine zavisljka slavomira i tadeka .bardzo prosze pana pomosz odszukat kontakt telefonovi do rodzine zaviszljka.pan vojt serdeszne zapraszav odvedat najvjnkszu sadovniszu gminu ne to sze morze pan mer zrobit zaproszennj dlj mene .chekam na odpoved serdeszne dzenkye

odpowiedź:
Za zgodą zainteresowanego:
+48 605 251 211, e-mail: slawekza2@wp.pl
imie: ROBERT data: 2011-07-04 18:02:50
pytanie:
PANIE WÓJCIE CUDOWNY WYSTĘP GALI BIESIADNEJ
NA PIKNIKU TO BYŁA KLASA TEGO WYKONAWCY
DAWNO NIE BYŁO TAK CUDOWNIE SPIEWALISMY
DO NOCY-PROSIMY O BIS
RESZTA WYKONAWCÓW BARDZO BLADO NO ALE!

odpowiedź:
imie: Mieszkanka data: 2011-07-02 11:52:01
pytanie:
Panie wójcie,czy na stronie gminy Błędów będą umieszczone zdjęcia z poprzednich lat naszego pikniku?
W poprzedniej wersji strony te zdjęcia były,a teraz mi ich brakuje.
Bardzo proszę o umieszczenie wszystkich zdjęć ze wszystkich błędowskich pikników.

odpowiedź:
Zdjęcia z poprzednich Pikników znajdują się nadal w archiwum WWW na stronie http://archiwum.bledow.pl/
imie: Zyta data: 2011-05-13 23:36:11
pytanie:
Czy zastanawiano się w Urzędzie Gminy nad systematycznym organizowaniem zbiórki i wywozu śmieci wielkogabarytowych (meble, stare dywany,etc.) ?

odpowiedź:
Przewidziano takie rozwiązanie. Zabezpieczono odbiór śmieci wielkogabarytowych w systemie 2 razy w roku. terminy podane zostaną do wiadomości publicznej po uzgodnieniu z firmą wywozową. Kontynuowany będzie odbiór elektrośmieci na dotychczasowych warunkach.
imie: Mieszko data: 2011-05-11 19:32:38
pytanie:
Panie Wójcie, słyszałem, że w okolicach Wilkonic znaleziono gaz/ropę i ludzi mówią, że osoby w określonym promieniu zostaną wysiedlone, czy to prawda ?

odpowiedź:
Szanowny Panie.
Na podstawie koncesji udzielonej przez Ministerstwo Środowiska w miejscowości Wilkonice w obrębie jednej działki prowadzone są aktualne prace geologiczne celem tylko poszukiwania i rozpoznawania złóż ropy naftowej i gazuziemnego. W związku z powyższym nie może być mowy na obecnym eapie o jakimkolwiek wydobyciu ropy, a tym bardziej wysiedleniu ludzi.
imie: Paweł Peć data: 2011-04-27 16:32:32
pytanie:
Witam Pana.
Nie chcę być pieniaczem, więc najpierw szukałem odpowiedzi na moje pytania w materiałach ogólnie dostępnych; nie znajdując odpowiedzi, pozwalam sobie na poniższe:

1.Na początku stycznia zadałem Panu pytanie :jak osoby bez internetu zostały powiadomione o wywozie śmieci.... historii pytań nie ma, odpowiedzi tym bardziej;

2. Poprzednia umowa na wywóz śmieci została wymówiona, nową można wg. Państwa informacji zawrzeć z dowolną z listy.. i tu mam pytania:

a. dlaczego pracownicy Urzędu pracują na rzecz jednej z nich, wypełniając i podpisując umowy dla JEDNEJ firmy wykorzystując etaty, pomieszczenia, urządzenia itd... UG ?
b. Uprzedzając odpowiedź, mam z tym związane drugie pytanie: jakie korzyści osiągnęła gmina reprezentując handlowo firmę ALMAX?
c. Jak na gruncie prawa, wygląda sprawa pracy urzędników w w/w warunkach na rzecz podmiotu gospodarczego?

3. Aktualny wywóz należy do umowy poprzedniej UG... drugi dzień śmieci są NIEODEBRANE, pobocza jezdni od Trzylatkowa do Zalesia usłane są workami i kontenerami, firma ALMAX tłumaczy się iż w dn. 26.04 "padły im trzy samochody" .Mam refleksje dot. tego faktu:
a. co to za firma której psują się trzy samochody na raz (?!)..i przestaje ona funkcjonować?;
b. dlaczego nas mają interesować ich problemy, jeżeli mamy podpisaną umowę; jako strona mamy obowiązki i żadnych praw?
c. wystarczy pojechac bliżej warszawy, by stwierdzić ,że pojazdów powyższej f-my jeździ mnóstwo...
4. Znam gminy, niedaleko, w okolicach warszawy, gdzie UG potrafił wynegocjować odbiór odpadów segregowanych za darmo...u nas... b/k.

Liczę ,że moje pytania znajdują się w zakresie "istotnych i pożytecznych" i znajdą swoją odpowiedź.
Pozdrawiam Paweł Peć.

odpowiedź:
Ad.1) http://archiwum.bledow.pl/index.php?cmd=prezydent&opt=wykaz&kategoria=all
- czwarta odpowiedź licząc od góry.
Ad.2,3...) Umowę na wywóz śmieci może Pan podpisać z jedną z trzech firm (tj. Almax Sp. z o.o., Jarper, Sir-com), ponieważ tylko te firmy wyraziły chęć odbierania odpadów komunalnych z terenu naszej Gminy. Na terenie sołectw były organizowane zebrania z przedstawicielami handlowymi w/w firm z którymi można było podpisać stosowną umowę. Natomiast te osoby które nie mogły przybyć na zebranie w sołectwie mogą podpisać umowę w Urzędzie Gminy w Błędowie. Pracownicy Urzędu podpisują umowy na odbiór odpadów komunalnych z firmą Almax, ponieważ tylko ta firma zwróciła się o pomoc w podpisywaniu umów.W ten sposób chcieliśmy mieszkańcom ułatwić zawieranie umów. Jeśli z podobną propozycją zwróciłyby się pozostałe firmy to też uzyskałyby pomoc ze strony pracowników Urzędu.
imie: bezrobotna data: 2011-04-06 14:53:31
pytanie:
Witam!
Chciałabym zapytać czy planowana będzie rekrutacja na stanowiska w gminie?

odpowiedź:
W wypadku naboru na stanowisko urzędnicze stosowne ogłoszenie zostanie umieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy oraz na stronie www urzędu.
imie: Mama Dziecka data: 2011-02-21 09:41:28
pytanie:
Panie Wójcie, gdzie mozna znalesc informacje na temat naszej straży.
Z góry dziekuje.


odpowiedź:
Wszelkich informacji na temat jednostki OSP udzieli Pani zarząd OSP, który mieści się w siedzibie OSP w Błędowie na ulicy Długiej Nr 7.
1 do 10 z 11
poprzednie | następne